Відповідно до статті 24 Закону об’єднання громадян вправі здійснювати господарську та іншу комерційну діяльність виключно шляхом створення госпрозрахункових установ і організацій, заснування підприємств в порядку, встановленому законодавством. Перелік осіб, які можуть бути засновниками об’єднань громадян, наведений у статті 11 Закону. Останній не надає права підприємствам та організаціям виступати засновниками чи співзасновниками об’єднань громадян. Закріплення даної норми грає дуже велику роль в уточненні статусу громадських об’єднань що припиняє всі сумніви щодо поширення на громадські об’єднання загальних норм цивільного законодавства, що регулюють діяльність непідприємницьких товариств. Визначальною є закріплена в частині другій статті 4 Закону України «Про громадські об’єднання» заборона, згідно з якою громадські об’єднання не можуть мати воєнізовані формування. Вказана заборона кореспондується з положенням частини другої статті 37 Конституції України.
Проте підставами його застосування є публічне оголошення її керівними органами наміру вчинення партією дій, за які законами України передбачено юридичну відповідальність . У цьому разі попередження визначається як захід, який за своїм характером не є видом адміністративного стягнення, бо застосовується з метою превенції протиправних діянь до моменту їх учинення, а не як покарання за вчинене правопорушення. Так само чинним законодавством не закріплено можливість притягнення громадського об’єднання до відповідальності у вигляді штрафу, тимчасової заборони (зупинення) деяких видів діяльності або тимчасової заборони (зупинення) діяльності. Фінансова підтримка громадських об’єднань осіб з інвалідністю здійснюється відповідно до Бюджетного кодексу України, цього Закону та інших нормативно-правових актів за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством. Статтею 28 Закону України «Про громадські об’єднання» передбачено, що громадське об’єднання може бути заборонено судом за позовом уповноваженого органу з питань реєстрації в разі виявлення ознак порушення громадським об’єднанням вимог статей 36, 37 Конституції України, статті four Закону України «Про громадські об’єднання». Уповноваженим органом з питань реєстрації місцевих осередків всеукраїнських (міжнародних) організацій, які діяли зі статусом юридичної особи на день введення цього Закону в дію, є відповідний орган, в якому зберігається реєстраційна справа місцевого осередку на день набрання чинності цим Законом.
Всеукраїнський Статус Громадського Обєднання
Стосовно рішень про обрання або затвердження складу керівних органів або дорадчих чи консультативних органів громадського об’єднання, а також про дострокове припинення повноважень цих органів враховуються тільки результати особистого голосування. Членами (учасниками) громадської організації, крім молодіжної та дитячої, можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років. Інституційна спроможність громадського об’єднання осіб з інвалідністю – це спроможність громадського об’єднання осіб з інвалідністю ефективно використовувати ресурси, у тому числі матеріальні, знання та навички персоналу, членів (учасників) для досягнення мети і завдань громадського об’єднання осіб з інвалідністю. Статтею 13 Закону України “Про у цьому пості участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону”, передбачено, що члени громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону зобов’язані брати активну участь в охороні громадського порядку і державного кордону, припиненні адміністративних правопорушень і злочинів та запобігання їм. З матеріалів справи встановлено, що громадське формування «Купол» не виконує покладені на нього Законом та статутом обов’язків, а саме не бере участі у забезпеченні охорони громадського порядку і громадської безпеки, не вживає заходи щодо запобігання адміністративним правопорушенням і злочинам на закріпленій території. У разі неподання (ненадсилання) документів для реєстрації громадського об’єднання протягом 60 днів з дня утворення таке громадське об’єднання не вважається утвореним.
Стаття Three Принципи Утворення І Діяльності Громадських Об’єднань
До призначення або заміщення керівника виконавчим органом його повноваження здійснює Голова виконавчого органа (інша особа, визначена статутом, наприклад заступник керівника). Членство в Організації припиняється у разі смерті особи. Або перечитайте сторінку заново, якщо довго не відповідає. Добрий день, ми створили громадську організацію і тепер до нас вступили в члени особи внутрішньо переміщені, як це можна вказати в документах. Забороняється відтворення інформації на сайтах, що суперечать вимогам законодавства України.
Молодіжну та дитячу громадську організацію можуть заснувати особи, які досягли 14 років. Вік членів таких організацій визначається статутом у межах, встановлених законом. Статтею 1 цього Закону визначено, що громадським об’єднанням є добровільне об’єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів. Для реєстрації громадської спілки, крім документів, передбачених частиною третьою цієї статті, подаються документи, які містять відомості щодо структури власності засновників – юридичних осіб та фізичних осіб – власників істотної участі цих юридичних осіб. Передбачені статтею 28 Закону стягнення за порушення законодавства можуть бути застосовані до об’єднання громадян арбітражним судом за поданням легалізуючого органу або прокурора чи його заступника. Процесуальною формою названого подання є позовна заява, яка повинна відповідати вимогам статті 54 АПК України.
Навігаційне Меню
Для того, щоб тут з’явився текст помилки, виділіть його мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Максимальний розмір виділеної фрази — не більше символів. Краще за все виділяти слово або фразу цілком, а причину помилки чи свій варіант вказувати в полі нижче. Також можна вказати своє ім’я та e-mail, щоб адміністратор зміг уточнити незрозумілі моменти.
0 comentarios